GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasservis 11841173
nr 1184 1173
Glasservis
61 delar, modell Helga, 1950-tal, "Svensk kristall", 12 + 12 + 12 + 12 + 11 + 2 delar
Kondition: nagg
Utrop:
2.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 maj 2018
kl 18:49:55
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr